Jdi na obsah Jdi na menu
 


1.Typ kluka

24. 11. 2006

DRUH:Rebel (Rebellus Pubertus Smradus)

VĚK:14

JAK VYPADÁ:

Tady někdo svůj look pěkně změnil,ne?Nosí cool oblečení,místo brýlí má kontaktní čočky,ale také se u něj začínají objevovat první pupínky.Vlasy jsou upravené do podivného zmateného stylu.Ale bohužel je to klon jeho kamarádů!V tomhle věku vypadají všichni kluci skoro stejně,žádný si netroufne vyčuhovat z řady.

JAK NA TOM JE:

Vítejte v pubertě!Své dobré vychování asi schoval někam do sklepa a neustále někde dělá kravál.Nejradši tráví svůj čas s kámošem a podniká puberťácký a přihlouplý klučičí zápolení a blbosti.No fakt hrůza!

JAKÉ JSOU JEHO NEDOSTATKY:

Jsi vítanou obětí,se kterou si může měřit svoji přibývající sílu.Jejradši by s tebou šel do ringu.Kromě toho si dost často sahá mezi nohy,aby pozdravil svého nového „přítele“.Radši se na něj ani nedívej!

PROČ JE TAK MILÝ:

Není!Ale jeho hrubé chování je určitým způsobem vyjádření zájmu a lásky.Dej mu ještě trochu času,pak si tě snad troufne pozvat do kina.Vsadíš se?!

JAK TĚ BUDE BALIT:

„Cože,ty posloucháš Rasmus?Ty vole,to si sto let za vopicema,trapko!“

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

hezkozt

(terka000000000001, 4. 4. 2009 9:35)

no jsou fakt super mám strašně moc ráda koně a taki jsem natich jezdila a chtělabich zase moc jezdit ale nemohu proto že mám zraněnou nohu a vítejak semito stalo? no já jsem z toho koně vlastně spodla no tak nic zatím čau terka 13 let!!!!!!!!!!!