Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kdy mu říct..MILUJI TĚ!

16. 11. 2006

hlAch, ta láska...
Tvůj kluk je tak skvělý - pořád tě něčím překvapuje a vždycky tě umí rozesmát. Kolikrát se ti stane, že se na něj zadíváš a najednou máš pocit, že už déle nevydržíš tak silný proud emocí, který tě zaplavuje. Už už máš na jazyku ta dvě slovíčka, ale v posledním okamžiku se zalekneš a nevydáš ze sebe ani hlásku. Chceš mu to tolik říct, ale strach je silnější. Napadne tě, že by to měl být on, kdo tuhle větu vysloví první. Omyl!!! Taková věc nikde není psána, a i kdyby byla... Proč by ses měla stydět za svoje city, když jsou upřímné?

Proč řekni to, protože to tak cítíš...
Vzpomeň si, kolikrát jsi sama vypustila z pusy něco, co tě pak mrzelo. Občas bychom proto měli hodně zvažovat, kdy (a jestli vůbec) něco vyslovit. A větička ,miluji tě" určitě patří do téhle ,rizikové" skupiny. V duchu sis tu situaci už přehrávala tisíckrát: Dlouze se na tebe zadívá, řekne, že tě miluje, a následuje vášnivý polibek. Na každém rande jsi jak na jehlách, čekáš, kdy to přijde..., ale pořád nic. Všechno je fajn, je vám spolu báječně, ale něco ti chybí - vyslovení toho, co mezi vámi opravdu je. Už začínáš dokonce pochybovat o tom, jestli tě vážně miluje. Ať už má důvod k tomu, že ti to ještě neřekl, jakýkoliv (možná to ani nepovažuje za důležité, kluci jsou spíš muži činu než slova:-)), máš jen dvě možnosti - buď ten přetlak v sobě zadusíš (ale hrozí, že exploduješ:-)), nebo mu to řekneš sama. Jestli z jeho strany cítíš upřímnou lásku, není důvod, proč by ses té chvíle měla bát. Možná ho zamrzí, že to nevyslovil první.


Kdy počkej na tu správnou chvíli
I když ti jde samou láskou hlava kolem a doba, kterou netrávíš s ním, se ti zdá nekonečná, ještě se nedá říct, že ho opravdu miluješ, pokud spolu chodíte jen krátkou dobu. Určitě se ti chce namítnout, že váš vztah je tutovka: ,Je to určitě ten pravý, je úplně jiný než ostatní!" To je v pořádku, kdyby sis hned na začátku říkala opak, asi by to nebylo úplně normální:-). Než mu ale řekneš, že ho miluješ, měla bys vědět, jestli je vám spolu dobře i tehdy, kdy nejde jen o zábavu, ale je potřeba řešit nějaký problém. Teprve ve chvíli, kdy budeš znát jeho chyby i nedostatky a budeš přesvědčená, že i takového ho máš ráda, přišla ta pravá chvíle, kdy mu to říct. Určitě jste si spolu už šeptali spoustu krásných slovíček, takže moc dobře víš, jak na ně reagoval. Jestli se tetelil radostí, když jsi mu řekla, jak je ti s ním fajn, můžeš si být jistá, že je připraven slyšet i vyznání těžšího kalibru:-).

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

božííí

(Shaky, 18. 11. 2006 18:13)

To je fuckt božííí muck?-*