Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prokoukni ho;)

16. 11. 2006
Brání se
brani se
jak to poznáš: Má ruce založené na prsou nebo je pořád nějak strká před sebe (hraje si s výstřihem, tahá se za tričko na prsou).
co tím chce říct: ,Trochu se tě bojím, nemám k tobě velkou důvěru." Může to být způsobeno tím, že si netroufá a automaticky k tobě zaujímá obranný postoj. Nebo zatím neví, co od tebe může čekat. Možná vysíláš energii, která ho odrazuje. A třeba jsi mu na první pohled prostě nepadla do oka a on teď čeká, co se z tebe ,vyklube":-).
jak reagovat: Ne moc zhurta. Tenhle kluk, ať už z jakéhokoli důvodu, nejspíš není tvou přítomností nadšený, takže ho hlavně nepolekej. Jestli chceš, aby se ve tvé přítomnosti víc uvolnil, nemachruj a nehraj si na nic, čím nejsi. Snaž se ho přesvědčit, že jsi milá, pohodová a úplně normální holka, které se nemá proč bát. A pozoruj, jak pozvolna taje!
Je v pohodě
je v pohode
jak to poznáš: Když spolu mluvíte, divoce máchá rukama, gestikuluje, názorně předvádí, co říká. Většinou se usmívá a reaguje dost spontánně. Je uvolněný.
co tím chce říct: ,Je mi s tebou dobře." Jasně, takové chování je naprosto čitelné. Jestli s tebou takhle mluví a tobě to ještě nedošlo, byl nejvyšší čas, aby sis to přečetla. Tady se nemůžeš splést. Tenhle kluk tě prostě bere. Cítí se vedle tebe v pohodě, dobře, nemá problém se s tebou bavit. Dokáže se ve tvé společnosti uvolnit, což je znamení začátku každého zdárně se vyvíjejícího vztahu. Super!
jak reagovat: Uvolněně jako on. Když víš, že se s tebou cítí příjemně, je přece tak lehké chovat se stejně. Vyhni se přetvářce nebo křeči, to by hned poznal. Odbourej poslední zbytky ostychu a jen malinko ho popostrč. Padnete si do náruče:-).
Balí tě
bali te
jak to poznáš: U některých kluků je tenhle postoj na první pohled snadno zaměnitelný s postojem ,Jsi mi lhostejná". Radíme proto, radši na něj dvakrát mrkni, než jednou usoudíš, že je mu tvůj přirozený šarm fuk:-). A nejspolehlivější znak? Upřený pohled, kterým tě doslova ,griluje" a který od tebe neodtrhne ani po několika minutách.
co tím chce říct: ,Líbíš se mi, chci tě, zdáš se mi dost dobrá..." Slovník se může lišit, význam nikoli.
jak reagovat: Pokud jsi stejného názoru, není co řešit, jdi do toho. S tímhle klukem nebudeš mít problém, protože je celý žhavý oslovit tě. Pokud nemáš seznamovací náladu nebo tě prostě nepřitahuje, dej mu to najevo. Přestaň koukat jeho směrem, a kdyby to nepochopil a oslovil tě, klidně mu řekni pravdu. Takové mile řečené ,promiň, nemám zájem," funguje spolehlivě a neurazí.
Nemluví, o čem by chtěl
nemluvi
jak to poznáš: Když s tebou mluví, má ruce v kapsách. Připadá ti, že se na tebe zvláštně dívá, jako kdyby byl myšlenkami trochu někde jinde.
co tím chce říct: ,Chci s tebou mluvit o něčem úplně jiném, ale netroufám si." Rád by ti něco naznačil - patrně, že se mu líbíš, pokud spolu už měsíc nechodíte a nechystá se ti říct: ,Našel jsem si jinou." I to je totiž možné. Většinou to ale dělají kluci, kteří o tebe mají zájem a nevědí, jak ti to dát najevo.
jak reagovat: Trochu ho rozehřej a dodej mu sebedůvěru. Možná působíš až moc nedostupně. Jestli o něj máš zájem, dej mu najevo, co ve skutečnosti cítíš. Uvolni se trochu, ať vidí, že jsi v jeho společnosti ráda. Milý úsměv, letmý dotyk nebo dvojsmyslný vtípek jsou ty nejzaručenější odbourávači strachu z prvního kroku.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář