Jdi na obsah Jdi na menu
 


Školička flirtování

16. 11. 2006
Upoutej pozornost
Dej mu najevo, že se tvůj svět točí jen a jen kolem něj. S úsměvem mu skládej komplimenty (jak skvěle válí na kytaru, že má úžasný nový tričko, obdivuješ jeho hokejbalové umění...). Každý miluje lichotky, takže když občas nějakou hodíš do placu, začneš mu vrtat hlavou a on bude mít najednou potřebu být ti nablízku.

Buď akční
Zábava stmeluje! Kluci milují akční holky, se kterými je sranda. Ale neboj, nemusíš se kvůli tomu šprtat vtipy zpaměti. Pozvi ho na bobovou dráhu, uspořádej turnaj v bowlingu nebo sobotní párty ve znamení oblíbených filmových postav. Až si tě coby tajemný Zorro odvede do temných zákoutí vaší zahrady, nebraň se :-).

Rozesměj ho
Věčně vysmátí optimisté kolem sebe mají vždycky plno lidí. Inspiruj se a začni taky šířit smích! Smysl pro humor ukážeš nejlíp tak, že pustíš do placu nějakou vtipnou historku z vlastního života. Radši si udělej srandu ze sebe, než aby ses strefovala do něj. Nemusel by to totiž pochopit jako nevinné škádlení a mohl by se urazit.

Nemluv o sexu
Když budeš neustále trousit sexuální narážky, bude mít pocit, že ho chceš jen do postele, a podle toho se k tobě bude chovat. Kluky přitahují skryté výzvy, jsou to přece od přírody lovci. Tak po něm rafinovaně házej očkem a nech ho, ať tě balí. Až bude ruka v rukávě, sexuální tématiky si spolu ještě užijete dost a dost :-)!

Procvičuj - na komkoli
Může to znít šíleně, ale flirtování si můžeš procvičovat třeba v tramvaji na libovolném člověku. Stačí se "oběti" zadívat do očí, pousmát se, sklopit očka a pak se jí zase vpít do očí. Snadné, co? Nebo trénuj, co bys chtěla říct svému idolu, přidej gesta, tón hlasu... Klidně na psovi nebo ročním bráchovi, ti se ti smát nebudou!

Blondýny radí: 3 sexy tajemství
2
JESSICA SIMPSON
"Nauč se milovat své tělo - i přes všechny chybky - a neboj se ho předvést. Moje prsa vždycky vyčnívala nejvíc z celé školy, radši jsem je co nejvíc schovávala. Teď mám pocit, že jsou můj doplněk."
3
KIRSTEN DUNST
"Opravdové tajemství tvé senzačnosti se skrývá v sebedůvěře. Věř si! A snaž se být pokaždé jistá svou myšlenkou a rozhodnutím. Vytříbené názory jsou vždycky tvoje největší plus."
4
LIZ McCLARNON
"Sexy džíny! Obětuj čas i peníze hledání perfektních riflí a jakmile je najdeš, kup hned dvoje! Miluju džíny, které mi sednou. Už pár lidí mě oslovilo na ulici s tím, jaký v nich mám supr zadek :-)."


Flirt Menu
Co si kluci rádi nechávají naservírovat na rande?


Předkrm (před rande)
"Několik textovek, ale ne hromady. Nerad si připadám pod palbou otázek." Adam, 15
"Mám docela rád, když holka napíše něco předtím, než se sejdeme. Proč by jen kluci měli kupovat kytky :-)?" Jirka, 17

Hlavní jídlo (na rande)
"Vždycky to vyhraje, když se směje mým vtipům, i když jsou fakt trapný. Nevadí..." Richard, 16
"Důležité pro mě je, že poslouchá co jí říkám, dává najevo zájem, ptá se na osobní věci - to mě baví!" Milan, 17
"Trocha flirtování nezaškodí. Nemusí to ale přehánět, klidně může nechat něco jenom na mojí fantazii." Honza, 16

Dezert (po rande)
"Líbání mě skoro vždycky nažhaví, takže ji chci vidět znovu." Aleš, 16
"Jednou mě holka dostala, když mi nabídla, že v kavárně zaplatí. Nebrala moje pozvání jako samozřejmost."Karel, 17

5


ANKETA
Jaký tvůj flirtovací trik nejvíc zabírá?

55% umět ho rozesmát
20% dostat se mu "pod kůži"
13% polichotit mu
8% být akční
4% naladit ho gesty, tónem svého hlasu...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář