Jdi na obsah Jdi na menu
 


Piercing jazyka

18. 11. 2006

Piercing jazyka patří k nejoblíbenějším, častým, s rychlým provedením, mírnou citlivostí při aplikaci, dobrým hojením. Specifickou odlišností je vznik otoku, který v prvních dnech narůstá a tudíž vyžaduje použití rozměrnějšího šperku při prvotní aplikaci a následnou výměnu za definitivní po zhojení.

O piercingu jazyka.. nedá se říct jestli bolí nebo ne, u každého je to jinak. Propíchnutí nebolí, piercer ti jazyk vytáhne tolik, že se ti nějak zablokuje sval a pak není ani nic cítit:o) Bolest se dostaví až po zákroku. Je jasné že jazyk nateče (proto dostaneš pro začátek delší piercing který si později vyměníš za kratší), nejhorší jsou asi první 3 dny. Ale zase jak u koho, někdo to má bez problémů a někomu to nateče hodně. Prvních 14 dní se nedoporučuje kouřit, jíst tuhá a ostrá jídla ani provozovat orální sex:o) Člověk si sice zezačátku něco vytrpí, ale stojí to za to;o) Cena piercingu jazyka se pohybuje kolem 900-1000 Kč.

ObrazekObrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

dotaz

(siouxsie, 29. 12. 2006 21:09)

ahojky mam takovy dotaz...nechala jsem si pichnout jazyk ale zacaly mi problemy s dychnim,nevim jestli jsem to nemela uz pred tim a nevsimla si toho az po piercigu...samozdrejme jsem to vyndala protoze jsem myslela ze to je zpudobeno velkym otokem...mohl mi byt napichnut nejaky bod ktery by to mohl zpusobit????pokud si nechm pichnout jazyk znovu budu mit stejne potize???