Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prožij ty NEJ prázdniny;)

18. 11. 2006

Prožij ty NEJLEPŠÍ prázdniny
Dva měsíce volna před tebou a ty najednou nevíš, co bys:-)? Klid! S našimi tipy se nebudeš nudit ani omylem!


Všechny kámošky zrovna odjely na dovču a tebe čeká tak maximálně koupání v bahňáku u babičky? Nevěš hlavu... S našimi super tipy si uděláš skvělé prázdniny kdekoliv!

hlLetní lásky...
Ještě pořád pofňukáváš, že nemáš s kým vyrazit na zmrzku nebo do kina? Tak jdi sama! Obleč si na sebe něco, v čem se cítíš dobře (a připadáš si krásná), nasaď oslnivý úsměv a dál se uvidí...
Vyraz ven třeba jen tak s čásákem, zarezervuj strategickou lavičku v parčíku:-) a relaxuj. Toho pravého můžeš najít kdekoli - srazíte se ve dveřích tramvaje, "omylem" ho předběhneš v sámošce, prodává u vás na rohu zmrzlinu… Léto způsobuje vylučování hormonu štěstí (všemocné sluníčko!), takže je seznamování mohem snazší. Kdy jindy než teď ti nahrává šance udělat první krok:-)!

"Hejbni kostrou!"
Neboj, nebudeme tě nabádat k ranní rozcvičce. Sport může být i zábava. Vytáhni ze skříně in-line brusle anebo sáhni po frisbee, lakrosové pálce nebo fotbalovém míči, vezmi s sebou pár známých a vyzvěte k "mači" místní týpky. Kolektivní hry jsou nejlepší záminkou, jak zapříst nějaký ten letní románek:-)! Baví tě kuriozity? Tak to budeš nadšená z hračičky jménem Phlat Ball! Stručně řečeno: hodíš disk a chytneš (při troše štěstí:-) míč! Každopádně máš s touhle vychytávkou o vykulené obecenstvo postaráno raz dva:-)!

Šatnářka:-)
Kde vzít na všechny ty módní hadříky, když jsi momentálně jaksi švorc? Jednoduše prohrabej a obnov šatník! Vytahej věci, které už nenosíš, a zamysli se, co by se na nich dalo vylepšit. Je na tvém oblíbeném triku skvrna? Zamaluj ji obrázkem. Z loňských džínů už jsi "vyrostla"? Ustřihni nohavice a máš parádní capri kalhoty. A když střihneš trochu víc, obohatíš garderóbu o kraťasy:-). Stříhej, zkracuj, párej, obšívej, zdob šněrováním, flitry nebo korálky. Prolistuj minulá čísla CG! a hned najdeš pár dobrých typů - a nejen ve ,Vyrob si sama'.
Ovocný den & zavlažování
Nejdůležitější bod zní: hodně pij! Je dokázáno, že špatná nálada a únava většinou pramení právě z nedostatečného pití. CG! TIP: grepový džus na mírné zahnání hladu a na žízeň minerálka (slazeným limonádám už odzvonilo, dodávají tělu zbytečné cukry). Zakousni se do ovoce ve velkém! Ovoce je vlastně takový osmý div světa - je chutné, zdravé a lichotí tvojí letní linii:-)! Zkus si jednou týdně udělat ovocný nebo zeleninový den, kdy půjde stranou i čokoláda a babiččina skvělá svíčková se šesti knedlíky. Pro jednou se to dá vydržet a tělo ti poděkuje.

Za hranice
Rodiče ti jako každý rok slibovali zahraniční dovolenou a zase z ní sešlo? Chápeme, že vidina prázdnin strávených u babičky na vesnici má v tvých očích nižší kvality než procházky po italských plážích, lemovaných snědými plavčíky, ale nezoufej. Řada cestovek totiž nabízí za docela rozumnou cenu týdenní poznávací zájezdy. Připrav se na to, že většinu doby strávíš v autobuse kodrcáním z místa na místo a poznávací procházky budou koordinované, ale třeba se mezi cestujícími najde nějaký pohledný (a stejně trpící) klučina nebo prima kamarádka. Přemluv rodiče, popadni ségru nebo kámošku a vydejte se na cestu. A pokud je pro tebe vidina hromadných výletů noční můrou, mrkni na www.gts.cz (adrenalinové cesty, eurovíkendy, speciální ceny pro studenty) nebo www.mundo.cz (levné cestování s partou mladých lidí).

Brigádky
Patříš mezi ty méně šťastné, které musí během léta schrastit pár korun na brigádě? Vyber si ji podle svých představ. Zapřemýšlej, co bys opravdu chtěla dělat, a zamiř přímo na místo. Prodávání zmrzliny, práce v obchodě se značkovým oblečením, provádění turistů… Zkus to, co je ti aspoň trochu blízké, nebo mrkni na net: www.jobpilot.cz, www.brigady.cz, www.jobs.cz, kde najdeš aktuální brigády pro celou republiku. Chceš spojit příjemné s užitečným? Najdi si práci nebo brigádu v zahraničí (Španělsko, Kanada, Anglie, Německo) - www.aupair.cz.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář