Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zábava na nudné večery...

18. 11. 2006
Zábava na nudné večery
Znuděně každý večer vytuhneš u bedny, ale děsně tě to přitom štve?Tak si pěkně přečti tento článek a o zábavu máš hned postaráno;-)


Nemáš dneska nic na práci? Vypadá to, že se nedobrovolně pustíš do TV maratonu? Kámošky jsou zaměstnány důležitějšími věcmi (ehm sorry - lidmi :0)? Nevadí, ty nebudeš strádat. Hoď za hlavu to, že nemůžeš obšťastňovat druhou polovičku, a užij si sama - po svém!

hlrebelka pisatelka
Že to nezní nijak originálně? Právě! Psalo se odedávna a píše se pořád. Ale teď je otázka, coÉ? Já osobně mám v šuplíku tlustý sešit s nápisem ,Architektura vlastních myšlenek" a používám ho vždycky, když mám trochu delší chvíli. Pořiď si ho taky a piš do něj život (v trochu lepším kabátku:-). Střihni si povídku o tom, co se stane mezi tebou a tvým idolem, nebo jak jsi krásně setřela tu namyšlenou husu ze školy. To budou myšlenky! A já osobně doporučuji napsat si téma ,Já za pár let". Je zajímavé si pak (za pár let) číst, co tvá duše zas vymyslela:-).

rebelka organizátorka
Tady se pobaví všichni, kteří rádi manuálně pracují:). Nelekej se, čti dál!! Máš v nejbližší době narozeniny? Nebo už jste se všemi kamarády dlouho nikde nebyli? To je ono! Mladšímu bráchovi ukradni čtvrtky, vybav se pastelkami (barevnými papíry, fixyÉ) a hlavou plnou nápadů. Co teď? Čtvrtky nastříhej tak, aby se vešly do obálky (1 čtvrtka = 1 obálka), a začni pracovat na pozvánce. Na narozeninovou oslavu, sraz u bowlingu, akci v kině (kdy, kde, co s sebou...). Pak ji ,oblékni" do obálky a strč těm povolaným do batohu. Uf, to bude jízda:0)!

rebelka cestovatelka
Taky se ti válí na poličce ta ,nepotřebná" kniha jménem Atlas? Můžeš s ní zažít dobrou zábavu! Vytáhni ji, opraš:-) a vyhledej v obsahu mapu světa (tam, kde jsou vyznačené státy). Teď vezmi do ruky tužku, popřemýšlej a vyznač si svou cestu kolem světa. Je jedno, jestli bude mít 5 nebo 20 zastávek, ale musíš cestu ukončit u nás, v ČR! Vznikne ti ,kruh", který v kopírovacím centru strčíš do kopírky (jak jinak:-). Že ti to připadá jako nuda? Zkus to! Je zábava vymýšlet a nemyslet na peníze. A třešničkou na dortu ještě je, že si o svých mezipřistávacích plochách můžeš zjistit hodně věcí v knihovně! Teď jen, aby táta konečně vyhrál jackpot:-).
rebelka myslitelka
Zapeklitý název, lehčí realizace. Posloucháš ráda hudbu? No bezva, právě teď se ti to bude hodit.
Za ,úkol" budeš mít hodit do hifky CD (volume doprava:)) a vymyslet videoklip. Půjde to v pohodě! Zavři oči a píseň vnímej tvými, řeknu to tak, poetickými buňkami. Třeba na Linkin Park se ti vybaví špinavé ulice velkoměsta, kde naštvaně sedí chlápek a nadává na celý svět. Třeba! Anebo na pomalý singl pláž s palmami. Je to skvělé odreagováčko, a až to uslyšíš ve svém oblíbeném klubu, přeneseš se s hudbou kamsi do jiného světa.

rebelka lepitelka
Máš fůru časopisů a nevíš, co s nimi? Vem si do packy nůžky a stříhej fotoromán. Že nechápeš? Dobře, tak jinak:-). Určitě jsi nějaký ten fotopříběh četla, takže víš, ,vo co go"! Ty uděláš to samé! Třeba o J. Lo a Benovi. Pobavíš se a vymyslíš, kdo vlastně komu dal kopačky - - anebo jsou pořád spolu a všechno to jen hrají:)? Jejich dialogy a myšlenky pak můžeš použít jako zlatý hřeb večera při každé holčičí party! Bude to bomba!
CG! TIP: Anebo je můžeš poslat nám a my je rádi uveřejníme, když budou fakt dobré a vtipné:-)!

rebelka pozorovatelka
Zkoumat rodiče, jak si hoví v křesle a žhaví zprávy, nebudeš! Neboj:o). Na skladu je jiná práce. Zavři se ve svém pokoji (sourozence vyhoď na procházku:) a sedni si doprostřed. Vidíš teď celou místnost a můžeš začít čarovat. Opravdu se ti líbí ty seprané potahy na křesle? Není tvá nástěnka už trochu OUT? Chceš změnu? O.K.!
Nakresli na papír plán pokoje a pak popřemýšlej, jak bys chtěla a sama mohla upravit nábytek, dekorace, doplňky a tak. Zvol jednu ,hlavní" barvu. Pokud máš třeba hnědý koberec, zařiď si království v přírodních tónech. Tahle zábava tě naprosto pohltí.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

parada

(jesika, 5. 7. 2009 9:21)

tak tohle je fakt super, nejvic se mi libi ten prvni napad-rebelka pisatelka, fakt super, myslim ze mam na nekolik dni plany :D dik za napady